Sztuczne rzęsy kępki – za i przeciw

orabelle kępki rzęs tanie

Przedłużanie rzęs to jeden z najczęstszych zabiegów wykonywanych w salonach kosmetycznych, a dzięki szerokiej ofercie produktowej, można go wykonywać także w domu. Ma on rzesze zwolenniczek oraz wiele przeciwniczek, w zależności przede wszystkim od osobistych preferencji. Jakie są jego główne atuty, a kiedy lepiej z niego zrezygnować?

Długie, ciemne rzęsy kępki – idealne obramowanie dla oka

Wykonywanie makijażu to codzienna rutyna większości pań, a jego dopełnieniem prawie zawsze jest malowanie rzęs na kruczoczarny kolor, dzięki czemu oko ma obramowanie oraz jest lepiej widoczne. Niestety wiele kobiet, pomimo używania tuszu, nie jest zadowolonych z ostatecznego efektu, szczególnie gdy ich włoski są przerzedzone, cienkie lub zbyt jasne. Wówczas sposobem jest użycie sztucznych rzęs, najlepiej dających maksymalnie naturalny efekt. Do tego celu mogą posłużyć przede wszystkim kępki rzęs, które można dostosowywać pod względem długości, dzięki czemu nie wyglądają sztucznie.

Zwiększona pewność siebie

Nie ulega wątpliwości, że większe, bardziej podkreślone oko, może znacząco wpłynąć na poprawę rysów i wyglądu naszej twarzy. Będzie ona prezentować się dużo lepiej nawet bez makijażu, a z samymi sztucznymi rzęsami. Właśnie dlatego wiele kobiet po ich przedłużaniu lub samodzielnej aplikacji, rezygnuje z czasochłonnego malowania powieki cieniami czy podkreślania ich kredką, bowiem rzęsy kępki nawet w umiarkowanej ilości sprawiają, że twarz prezentuje się zdecydowanie bardziej atrakcyjnie.

Rzęsy kępki – konieczność czasochłonnej aplikacji

Największą wadą sztucznych rzęs jest konieczność ich czasochłonnego nakładania na powieki. Jednak także tę przeszkodę można łatwo pokonać, przede wszystkim dzięki wprawie oraz dobraniu odpowiedniej długości włosków. W tym przypadku jak zawsze trening czyni mistrza, dlatego też zakupując kępki rzęs warto postawić przynajmniej na dwie długości i sprawdzić, która będzie prezentować się najlepiej.

Nakładanie sztucznych rzęs to codzienna rutyna wielu kobiet, która jak widać jest uzasadniona przede wszystkim ze względu na poprawę wyglądu, a przez to zwiększoną pewność siebie.

Co mówią nasi Klienci
171 opinii