O nas

Dlaczego kępki?

Dawno, dawno temu partnerka naszego   założyciela, miała kłopot. Była makijażystką. Szukała do pracy rzęs, które spełnią swoje zadanie. Testowała różne rzęsy dostępne na rynku, ale każdym coś brakowało. Jej partner ruszył na ratunek. Poszerzył skalę działania i sprowadzał rzęsy z dalszych zakątków świata, i tak po kolejnych testach znalazł te, które spełniły wymagania partnerki.

Długo nie zajęło, on pokochał kępki, założył firmę i zaczął sprowadzać je na szerszą skalę.
Dziś firma ma 4 lata i stale się rozwija.

Specjalizujemy się w zaopatrywaniu szkół makijażu, takich jak Artystyczna Alternatywa w Krakowie, warsztatowców, jak też zawodowych makijażystek m.in.
Aleksandry Szczepanek, Anny Nykiel, Małgorzaty Nowak, Sandry Smolarczyk.

Najwyższa jakość

Nasze kępki rzęs spełnią oczekiwania najbardziej wymagających wizażystek. Cechuje je wyraźna pigmentacja, trwały skręt, elastyczność oraz lekkość. Tworzenie makijażu przy ich użyciu to sama przyjemność

Świetna obsługa

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania odnośnie do naszych kępek czy dostępnych u nas akcesoriów do sztucznych rzęs oraz zadbamy o błyskawiczną dostawę.

Zachwycające efekty

Efekt WOW gwarantowany. Różnorodność dostępnych modeli sprawia, że znajdzie się tu coś do każdego typu makijażu. Polecamy także łączenie różnych typów kępek, dla jak najlepszego wymodelowania oka i podkreślenia piękna spojrzenia.

Co mówią nasi Klienci
225 opinii