Opinie

Kępki rzęs, które podbiją 
🥰 Serca 🥰 
Twoich Kursantek!

Zostaw nam swój mail, wypełnij formularz który Ci prześlemy i otrzymaj wyjątkową ofertę dla Twojej szkoły makijażu!

Klikając przycisk "Zostań partnerem", wyrażasz zgodę na kontakt, w celu zaprezentowania oferty dla partnerów.

Co mówią nasi klienci?

Poznaj Opinie Zadowolonych Klientek

Kępki rzęs Orabelle

Oferta dla szkół makijażu i osób szkolących
Prowadzisz szkołę makijażu lub organizujesz kursy gdzie uczysz sztuki makijażu? Zainwestuj w materiały, które nie tylko pobudzą kreatywność Twoich kursantów, ale i pozwolą im osiągnąć mistrzowski poziom. 
Atrakcyjne rabaty dla Edukacji

Oferujemy specjalne ceny hurtowe, umożliwiające Twojej szkole organizację szkoleń przystępnych cenowo. Zyskujesz wysokiej materiał szkoleniowy bez ponoszenia nadmiernych kosztów. 

Niezrównana jakość kępek rzęs

Twój kurs będzie oparty na produktach z którymi znakomicie się pracuje. Kępki rzęs Orabelle zdobywają uznanie za swoją trwałość, naturalny wygląd i komfort noszenia.

Duży wybór modeli kępek 

Szeroki wybór różnych modeli kępek rzęs, pozwala na kreowanie przeróżnych stylizacji. Dzięki temu, Twoi kursanci zdobędą umiejętność pracy z wieloma rodzajami rzęs, przygotowując się do różnorodności w świecie makijażu.

Satysfakcja uczestików szkoleń

Twoi uczniowie będą pracować na wysokiej jakości, różnorodnych kępkach. Ich zadowolenie stanowić będzie potwierdzenie wartości oferowanej przez Twoją szkołę.

Dostępność hurtowa

Niezależnie od tego, czy prowadzisz szkolenia czy zarządzasz szkołą makijażu, umożliwiamy zakup kępek rzęs w większych ilościach.

Kod rabatowy dla kursantów

Otrzymasz wyjątkowy kod rabatowy dla swoich kursantów, który umożliwi im zakupy produktów Orabelle z 20 % rabatem!

Zostań naszym partnerem 

Możliwość nawiązania długotrwałej współpracy z nami oznacza nie tylko dostęp do najwyższej jakości produktów, ale także szansę na wspólne projekty, warsztaty i szkolenia. Razem możemy kształtować przyszłość branży makijażu, dzieląc się wiedzą, doświadczeniem i pasją.

Klikając przycisk "Zostań partnerem", wyrażasz zgodę na kontakt, w celu zaprezentowania oferty dla partnerów.

Obserwuj nas na Instagramie! 

Możliwość nawiązania długotrwałej współpracy z nami oznacza nie tylko dostęp do najwyższej jakości produktów, ale także szansę na wspólne projekty, warsztaty i szkolenia. Razem możemy kształtować przyszłość branży makijażu, dzieląc się wiedzą, doświadczeniem i pasją.

Najczęściej zadawane pytania

Czy oferujecie specjalne ceny dla szkół make up oraz szkoleniowców?

Oczywiście! Czujemy się  zobowiązani do wspierania edukacji w dziedzinie makijażu, dlatego oferujemy specjalne, korzystne ceny hurtowe dla szkół make up. Tworzymy specjalne oferty tak, umożliwić szkołom prowadzenie szkoleń w przystępnych cenach, jednocześnie zapewniając dostęp do produktów najwyższej jakości.

Aby dołączyć do programu partnerskiego Orabelle, musisz zgłosić się do niego zostawiając swoje imię oraz adres e-mail, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy, który otrzymasz na podany przez Ciebie e-mail.

Tak. Otrzymasz od nas kod rabatowy dla kursantek – dzięki niemu uczestniczki szkoleń będą mogli robić zakupy w sklepie Orabelle.pl z wyjątkowym rabatem.

Oczywiście. Na pozostawiony adres e-mail prześlemy formularz z pytaniami. Odpowiadając na nie udzielisz nam istotnych informacji na temat Twojej szkoły makijażu, co pozwoli nam stworzyć ofertę dostosowana do Ciebie. Jesteśmy również otwarci na Twoje uwagi i wskazówki. 

Tak, na naszej stronie internetowej umieścimy informację o Twojej szkole wraz z danymi kontaktowymi. Dzięki czemu każda osoba odwiedzająca sklep będzie widzieć Twoją ofertę.

Tak, rabaty dla kursantek będą obejmować wszystkie kępki rzęs jakie są dostępne w naszej ofercie. 

Nie, nie mamy takich gotowych zestawów, ponieważ każda ze szkół makijażu ma swoją określoną specyfikę. Konstruujemy oferty szyte na miarę, aby każdy z naszych partnerów otrzymywał to, czego naprawdę używa i potrzebuje.

Nie, kod rabatowy będzie aktywny bezterminowo. Natomiast każda kursantka będzie mogła go wykorzystać tylko raz.

Tak, będąc naszym partnerem przez minimum 1 rok istnieje możliwość wynegocjowania dodatkowych korzyści. Zapraszamy więc do współpracy!

Tak, wraz z zamówieniem otrzymasz ulotki, które możesz wręczyć swoim kursantkom.

All rights reserved to © 2023 by Orabelle
Co mówią nasi Klienci
130 opinii