Kleje

Nie da się ukryć, że piękne, gęste rzęsy są marzeniem wielu kobiet na całym świecie. Nawet jeżeli z ktoś z natury nie został obdarzony długimi rzęsami efekt ten można uzyskać stosując rzęsy kępki sztuczne i dobry klej do rzęs. W tym dziale sklepu Orabelle.pl znajdziesz wyłącznie najlepszej jakości, polecane przez profesjonalistów kleje do rzęs.  

Klej do rzęs sztucznych – jaki wybrać?

Elementem, który gwarantuje trwałość, bezpieczeństwo oraz wysoki komfort noszenia sztucznych rzęs, jest odpowiedni klej do rzęs. Odpowiednio dobrany klej do rzęs sztucznych jest kluczowy, aby makijaż wytrzymał wiele godzin. 

Na rynku dostępne są kleje do rzęs różnych producentów, dlatego wiele pań ma rozterki jaki klej do rzęs będzie najlepszy. Ważne jest, aby wybrać taki, który nie uczula i nie podrażnia delikatnej skóry wokół oczu. Nasz sklep internetowy z kępkami rzęs oferuje wyłącznie sprawdzone, wysokiej jakości produkty. Szczerze polecamy klej do rzęs duo, we wszystkich jego wariantach. Jest to produkt którego używa miliony osób na całym świecie – również profesjonaliści. 

Dobry klej do rzęs – czyli jaki?

Jednym z najważniejszych czynników, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze kleju do rzęs, jest jego trwałość. Dobrej jakości klej do rzęs będzie nieodczuwalny do rzęs i na tyle mocny, że utrzyma kępki rzęs sztucznych na swoim miejscu do czasu, aż nadejdzie czas na ich zdjęcie.  Dobrze, aby klej do rzęs sztucznych był łatwy w aplikacji. Dobrze zaprojektowany aplikator umożliwia precyzyjne i równomierne nałożenie odpowiedniej ilości kleju.  

Klej do rzęs DUO bezbarwny lub ciemny

Wśród użytkowników największym powodzeniem cieszy się klej duo niebieski w tubce. Jest to klej bezbarwny który szybko zasycha i nie jest widoczny na powiece.  Bezbarwny jest również klej do rzęs Duo zielony – przy czym on jest już wyposażony w pędzelek. Osoby które preferują ciemne kreski na powiekach i nie chcą aby połysk bezbarwnego kleju do rzęs na powiekach był widoczny mogą zdecydować się na klej do rzęs czarny – będzie klej do rzęs Duo pomarańczowy i czarny. 

Najlepszy klej do kępek rzęs

Kleje do rzęs sztucznych to niezbędny element wyposażenia wielu kosmetyczek. Dobrze dobrany klej pozwoli cieszyć się długotrwałym, naturalnym efektem dodając spojrzeniu wyjątkowego uroku. Aby aplikacja kępek rzęs sztucznych Orabelle była jeszcze bardziej łatwa i przyjemna polecamy zaopatrzyć się w aplikatory do rzęs, które również znajdziecie w naszym sklepie internetowym.

Co mówią nasi Klienci
171 opinii