Aplikatory

Aby makijaż oka z użyciem rzęs sztucznych był oszałamiający, warto postawić na wysokiej jakości materiały, oraz skupić się na estetyce wykonania makijażu. W estetycznym przyklejaniu rzęs sztucznych bardzo pomocne będą aplikatory do rzęs, które ułatwiają i jednocześnie przyspieszają pracę, oraz zapewniają lepszy efekt finalny.

Aplikator do rzęs jednorazowy – co to jest i czemu służy?

Zastanawiasz się co to jest aplikator do rzęs?  Jest to niewielkie akcesorium, które umożliwia zabieg przyklejania rzęs sztucznych w sposób profesjonalny, staranny z zachowaniem wszelkich wymogów dotyczących bezpieczeństwa i higieny. 

Rolą aplikatora do rzęs jest dokładne oczyszczenie włosków. Pozwala również dokładnie usunąć ewentualny nadmiar kleju do rzęs (klej do rzęs duo niebieski i inne warianty możesz zamówić w naszym sklepie) który mógłby niekorzystnie wpłynąć na finalny efekt makijażu.

Aplikatory do rzęs to bardzo praktyczne narzędzia – przydadzą się do delikatnego usuwania makijażu z twarzy i oczu, jak również można ich użyć do ściągania przyklejonych kępek rzęs. Warto mieć je pod ręką zajmując się makijażem zawodowo i nie tylko.

Rzęsy kępki i aplikatory jednorazowe do rzęs sztucznych

W  ofercie jaką posiada nasz sklep internetowy z kępkami do rzęs Orabelle.pl znajduje się szeroki wybór aplikatorów do rzęs (poszczególne aplikatory różnią się średnicami główek), dzięki czemu każda makijażystka i stylistka rzęs znajdzie dla siebie narzędzie które uczyni jej pracę bardziej efektywną i przyjemną. Każdy z dostępnych u nas rodzajów aplikatorów, pakowany jest w praktyczne opakowanie z wygodnym zamknięciem, co znacząco ułatwia ich przechowywanie. 

Aplikatory do rzęs sztucznych w Orabelle.pl. Dlaczego warto ich używać?

Opisywane tutaj aplikatory do rzęs posiadają wiele walorów – bezwzględnie najważniejszym z nich jest możliwość zachowania wysokiego poziomu higieny. Z pewnością zostanie to docenione przez nawet najbardziej wymagające klientki. Co więcej, zapewniają one komfort przy mocowaniu kępek rzęs czy innego rodzaju rzęs sztucznych. Serdecznie zapraszamy już dziś do skorzystania z naszej oferty – znajdziesz tu nie tylko aplikatory i kleje do rzęs, ale przede wszystkim szeroki wybór jeżeli chodzi o dobre rzęsy kępki w tym rzęsy kępki kardashianki czy kępki rzęs w kolorze brązowym.

Co mówią nasi Klienci
225 opinii